W dniach 18-22.05, po raz pierwszy w Polsce, odbyła się 23 edycja międzynarodowej konferencji 2025 IEEE International Conference on Dielectric Liquids (ICDL). Miejscem obrad był Hotel Ambasador Premium w Łodzi. Wzięło w niej udział ponad 140 ekspertów z całego świata. Uczestnicy reprezentowali uczelnie techniczne, instytuty badawcze z Europy, Azji, Afryki i Ameryki Północnej oraz największe światowe firmy z branży transformatorowej i energetycznej, w tym m.in. Hitachi Energy (Polska, Szwecja, Niemcy), SGB-SMIT, Mitsubishi, Siemens Energy, Shell, Midel & Mivolt, Nynas oraz A&A Fratelli Parodi. Wśród gości byli również członkowie komitetów normalizacyjnych IEC, grup roboczych CIGRÉ oraz Komitetu Technicznego IEEE ds. Cieczy Dielektrycznych – osoby kształtujące kierunki rozwoju tej dziedziny na świecie.