11 czerwca 2026 r. dr hab. inż. Przemysław Tabaka z Instytutu Elektroenergetyki Politechniki Łódzkiej uczestniczył w konferencji „Elektryczna Łódź: Nauka, Biznes, Energia”, zorganizowanej przez Zespół Szkół Politechnicznych im. Komisji Edukacji Narodowej w Łodzi. Wydarzenie zgromadziło przedstawicieli środowiska naukowego, biznesowego, edukacyjnego oraz instytucji związanych z sektorem elektroenergetycznym.
Data dodania
Kategorie